Phone
Pzt-Cmt
9:00 - 18:00

0212 983 0304

Bilgi Kategorileri

XMEye cihazlarımız için genel kurulum ve kullanım ayarlamalarını adımları takip ederek yapabilirsiniz.
Kayıt cihazını ilk çalıştırdığınızda karşınıza Kolay Kurulum Sihirbazı çıkmaktadır. Sihirbaz açılmazsa mouse ile sağ tıklayıp açılan menüden Kılavuz tıklayarak açabilirsiniz.

1. Next deyip ilerliyoruz.


2. Varsayılan Kullanıcı adı : admin Şifre : boştur. Tamam deyip ilerliyoruz.3. Zaman - Dil Yapılandırması : Tarih/Saat ayarını yapıp Next diyoruz.


4. Ağ Testi : Ağ testinde üç seçeneğinde yeşil olarak yazması ve ok olması gerekir. (İlk etapta kırmızı yanabilir tekrar dene deyip kontrol edin.) Hepsi yeşilse Next deyip devam ediyoruz.
Önemli Not :  Kırmızı olarak hata alırsanız Ağ Ayarları seçeneğinden DHCP seçeneğini etkinleştiriniz. Etkinleştirdiğiniz halde hata alıyorsanız, internet bağlantınız yok veya modem arayüzünde ayarlama yapılması gerekir. Bunun için yerinde servis hizmeti almanız gerekebilir.


5. Mobil uygulamayı indirme ekranıdır. Android ve IOS için kare kodlar verilmiş, telefonunuzdan kare kod okuyucuyla okutup indirebilir veya Apple Store veya Play Store mağazasından direk XMEye programını indirebilirsiniz.
6. Cihazın Seri Numarası (ID) için kare kod ekranıdır. Cep telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra bu kare kodu cep telefonundaki uygulamaya okutarak uzaktan izlemeyi sağlayacaksınız. Bu ekrana Next deyip sihirbazı sonlandırabilirsiniz.


Kayıt cihazınızın genel ayarları tamamlandı. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,


IDS Güvenlik Teknolojileri
  • Feb 06, 2021
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yanıtla

E-posta adresiniz yayınlanmaz. Zorunlu alanlar işaretlidir.*